Wybrany wątek opinii
A ja bym chciał zapytać kiedy zostanie wyremontowana Nowogródzka - ile lat jeszcze setki rodzin będzie jeździć po czymś co nawet drogą nie można nazwać. Zajmujecie się bzdetami - toaletami w parkach i `siłowniami` które po kilku latach do niczego się nie nadają. Zajmijcie się tym co ważne dla obywateli.
Do moderacji
Odpowiedz
14
26
Ty od Nowogródzkiej - uważasz, że tylko drogi się liczą? Liczy się wszystko to, co jest ważne dla obywatela, również to, żeby on sam lub dziecko nie szcz... po krzakach parku. Nie tylko dojazd i transport. "Setki rodzin będzie jeździć" - weszła ci za mocno nowa odmiana liczebników.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Płaciłeś gruby hajs deweloperowi lub postawiłeś tam dom za prawie albo ponad bańkę i o drogę krzyczysz? Trzeba było pytać dewelopera o to. Szlabanów nastawiali wielkie państwo, ale o drogę to do UM krzyczą. Zróbcie zrzute i sami zbudujcie drogę jak wam tak się spieszy. Są ważniejsze sprawy w tym mieście niż droga dla doje.. kredytem mieszkańców Nowogródzkiej.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2