UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Płaciłeś gruby hajs deweloperowi lub postawiłeś tam dom za prawie albo ponad bańkę i o drogę krzyczysz? Trzeba było pytać dewelopera o to. Szlabanów nastawiali wielkie państwo, ale o drogę to do UM krzyczą. Zróbcie zrzute i sami zbudujcie drogę jak wam tak się spieszy. Są ważniejsze sprawy w tym mieście niż droga dla doje.. kredytem mieszkańców Nowogródzkiej.

Dżulius Cezar

Anuluj