UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

coz zajeło mi 10 miniut czytanie wszytkich komentarzy i w niektórych momentach naprawde poczulem ze jednak niektorzy Elblązanie maja problemy ze soba.... FMPiS wychodza z wnisoskiem o jednolotość tramwajów miało na celu azeby w naszym miescie było ładniej, schludniej itp jezeli my taka inicjatywe odrzucamy coż... to swiadczy o nas( o nich)... ze nie zalzy nam na porzadku w miescie i od tego ze myjemy ręce od wszelakich problemów. Jesli chodzi o rwela(piszac twoje pseudo szegolnie uwazałem zeby nie przekrecić zadnej literki) mam jedno pytanie z sympatyzujesz z samoobrona czy z SLD bo nie wiem czy jestes złosliwy specjalnie (SLD) czy z wiejskiej glupoty (Samoobrona)

superplum