UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakies dziwne wrazenie mam po przeczytaniu tych wpisow, ze kilku zwolennikow obecnej komunikacji (moze pracownicy na polecenie szefa lub wrogowie polityczni) pisze takie bzdury. Komunikacja juz dawno powinna zostac przemalowana a powierzchnie reklamowe okreslone. Bilety tez powinny byc tansze! Dosc wolnej amerykanki. Miasto powinno wygladac ladnie a nie jak cyrk. A tak na marginesie, kto wpadl na pomysl, aby malowac budynki na takie idiotyczne kolory. Co to wogole jest? Rozowe, zolte, pomaranczowe? Zawsze podobaja sie turystom klimaty starych miast a nie taniej tandety.
Karol