UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale o cenach biletow decyduje RadaMiejska, czyz nie?? http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=6825&id_dz=1. nie wiem gdzie zatem powiazanie "wplywu reklam na cene biletow", ktore wielu gloryfikuje piszac ze likwidacja reklam=drozejace bilety? przychody z reklam nie pomniejszaja kosztow przewoznikow (ktore sa pewnycm odniesieniem dla rajcow), a jedynie poprawiaja ich bilans i dochod. pytam, bo ta dyskusja zatracila sens kiedy wdarly sie w nia polityczne emocje... JESTEM PRZECIW LIKWIDACJI REKLAM, JESTEM ZA UNIFIKACJA KOLORYSTYKI PRZODU POJAZDOW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ (bokow, tylu i dachu nie)
pR0SiAczek