120
16.04.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pani prezydentowa przyjechała do ciemnogrodu i plecie trzy PO trzy bo myśli że w Elblągu mieszkają ludzie ograniczeni umysłowo. Takie opowiastki można mówić dzieciom w przedszkolu. Zniechęcacie ludzi do siebie takimi POmysłami... bo to jest jawne robienie z ludzi idiotów. Tak że nigdy w życiu panie kandydacie.
SW. (2024.04.16)

info

17  
  2
Jak teren pod mostkiem należy do Wód Polskich to rzeczywiście zamyka temat. Nic już się nie da zrobić. To tak, jakby był trwale skażony metalami ciężkimi plus mocno radioaktywny po wybuchu atomowym. Do tego wszędzie wrząca lawa i jadowite węże.
(2024.04.16)

info

9  
  1
No a gdzie ma swoich.... takie liczne grono i nie chce poprzeć, oni już wiedzą że nic nie mają do zaoferowania i czekają ich tylko wyroki po ich rządach. To jest właśnie ten problem... PiS zniszczył kraj.
jowanka (2024.04.16)
@Spx - To stary projekt można go znaleźć w strategii kraju. Jakość teraz sobie o nim przypomniał?
bratek (2024.04.16)
W tych wyborach kieruje się osobowością a nie pochodzeniem politycznym czyli partia danego kandydata. Pan Missan przez swój czas w urzędzie nie zrobił w sumie nic, żyje tylko obietnicami a i przeszkadzać mieszkańcom lubi. Zawsze głosowałem na PO, ale już nie tym razem i nie z tym kandydatem. Jesli chcemy zmiany zagłosujmy na Pana Andrzeja Śliwkę. Przynajmniej jest jakaś szansa świeżości.
(2024.04.16)

info

16  
  0
a polał jej jednego?
krytycznym okiem (2024.04.16)

info

4  
  0
Panie Michale. A jak będzie wyglądać współpraca portów skoro gdański jest znienawidzoną przez elbląskie władze (w których i pan uczestniczył) spółką Skarbu Państwa i Miasta Gdańska. Będziecie razem z senatorem Jerzym Wcisła perswadowal pani Dulkiewicz błąd w jakim tkwi jej miasto od 1999 i rekomendować zamianę. ptosperujacego i rozwojowego portu na mega parking dla ciężarówek?
(2024.04.16)

info

13  
  0
przecież ta osoba nie ma nic do powiedzenia, bo sama o niczym pojęcia nie ma, deweloperzy jej mówią co ma robić... i robi... dopóki robi, to rządzi...
antyryży (2024.04.16)

info

10  
  0
@MariuszLewandowski-Fc - a na co ty się nadajesz? moim zdaniem nawet nie na ciecia, bo tam chociaż trzeba kultury
(2024.04.16)
Linia kolejowa, mam nadzieję, że dużych prędkości. Normalnie wizjoner.
(2024.04.16)

info

11  
  1