Wybrany wątek opinii
Tu jest ten problem PiS i Pana Śliwki. Pies z kulawą nogą nie chce go wesprzeć w tej kampanii. Obowiązki w Sejmie trzymają a ludzie łudzą się, że jest szansa na zmiany i odejście od polityki obowiązującej w duecie Wróblewski / Missan.
Do moderacji
Odpowiedz
25
42
No a gdzie ma swoich.... takie liczne grono i nie chce poprzeć, oni już wiedzą że nic nie mają do zaoferowania i czekają ich tylko wyroki po ich rządach. To jest właśnie ten problem... PiS zniszczył kraj.
Do moderacji
Odpowiedz
3
13
@jowanka - A ja nie chcę by za mnie decydowali politycy. By pani prezydent Gdańsk lub minister sprawiedliwości mówili mi na kogo mam głosować.
Czas na zmiany, mój głos ma Andrzej Śliwka
Do moderacji
Odpowiedz
10
2