Wybrany wątek opinii

Tu jest ten problem PiS i Pana Śliwki. Pies z kulawą nogą nie chce go wesprzeć w tej kampanii. Obowiązki w Sejmie trzymają a ludzie łudzą się, że jest szansa na zmiany i odejście od polityki obowiązującej w duecie Wróblewski / Missan.
(2024.04.16)
No a gdzie ma swoich.... takie liczne grono i nie chce poprzeć, oni już wiedzą że nic nie mają do zaoferowania i czekają ich tylko wyroki po ich rządach. To jest właśnie ten problem... PiS zniszczył kraj.
jowanka (2024.04.16)
@jowanka - A ja nie chcę by za mnie decydowali politycy. By pani prezydent Gdańsk lub minister sprawiedliwości mówili mi na kogo mam głosować. Czas na zmiany, mój głos ma Andrzej Śliwka
(2024.04.16)
Powrót do komentarzy