UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Michale. A jak będzie wyglądać współpraca portów skoro gdański jest znienawidzoną przez elbląskie władze (w których i pan uczestniczył) spółką Skarbu Państwa i Miasta Gdańska. Będziecie razem z senatorem Jerzym Wcisła perswadowal pani Dulkiewicz błąd w jakim tkwi jej miasto od 1999 i rekomendować zamianę. ptosperujacego i rozwojowego portu na mega parking dla ciężarówek?