A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W ogóle jakie iks de - oni tu mówią o jakiś wielkomiliardowych inwestycjach w linie kolejowe a tu SP9 i przedszkole nr 8 trzeba wyremontować. I nie bardzo się daje.
No właśnie jak nie Krzemowa Jelenia Dolina to tunel przy Bażanarni mosty przed siódemką, 3 nad siódemką i za siódemką
Wooow, no teraz to już prestiż!
Ciekawe ile jeszcze posiłków ściągnięcie.
To ja zagłosuje na pana Śliwke.
Panie Missan halo tu ziemia.
Zoba w Atlasie ile wogole wyznaczono województw na południu wiecej, a ile na wybrzeżu
Mostka w Bażantarni nie potrafią odbudować a marzy się kolej przez Żuławy do Gdańska i wielki port w Elblągu. Wierzycie w to? Obiecanki cacanki. Coś trzeba powiedzieć ogłupionemu narodowi.
Ci wyżeracze z PO na zdjęciu, od razu zniechęcają do głosowania na Pana.
Może pan wiceprezydent odbuduje nam w Bażantarni skromny drewniany Mostek Elewów zanim wybuduje dla nas nową linię kolejową do Gdańska?
Ostatnio przed wybraniem wrobleskiego też byli z Gdańska i też mówili dokładnie to samo... jak to Elbląg może współpracować z Gdańskiem..... a PO wyborach o współpracy cisza jak makiem zasiał. Tak że pani prezydentowa jedź pani do domu i nie..... pani o jakiejś wymyślonej współpracy.