120
16.04.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W ogóle jakie iks de - oni tu mówią o jakiś wielkomiliardowych inwestycjach w linie kolejowe a tu SP9 i przedszkole nr 8 trzeba wyremontować. I nie bardzo się daje.
zenekspodsklepu (2024.04.16)

info

9  
  0
No właśnie jak nie Krzemowa Jelenia Dolina to tunel przy Bażanarni mosty przed siódemką, 3 nad siódemką i za siódemką
II (2024.04.16)
Wooow, no teraz to już prestiż! Ciekawe ile jeszcze posiłków ściągnięcie. To ja zagłosuje na pana Śliwke.
Koko@89 (2024.04.16)

info

19  
  4
Panie Missan halo tu ziemia.
(2024.04.16)

info

20  
  2
Zoba w Atlasie ile wogole wyznaczono województw na południu wiecej, a ile na wybrzeżu
potop karamba (2024.04.16)
Mostka w Bażantarni nie potrafią odbudować a marzy się kolej przez Żuławy do Gdańska i wielki port w Elblągu. Wierzycie w to? Obiecanki cacanki. Coś trzeba powiedzieć ogłupionemu narodowi.
WolęPanaŚliwkę (2024.04.16)

info

18  
  2
Ci wyżeracze z PO na zdjęciu, od razu zniechęcają do głosowania na Pana.
B (2024.04.16)

info

15  
  3
Może pan wiceprezydent odbuduje nam w Bażantarni skromny drewniany Mostek Elewów zanim wybuduje dla nas nową linię kolejową do Gdańska?
(2024.04.16)
Ostatnio przed wybraniem wrobleskiego też byli z Gdańska i też mówili dokładnie to samo... jak to Elbląg może współpracować z Gdańskiem..... a PO wyborach o współpracy cisza jak makiem zasiał. Tak że pani prezydentowa jedź pani do domu i nie..... pani o jakiejś wymyślonej współpracy.
Izydor. (2024.04.16)

info

14  
  2
To teren Wód Polskich i miasto niestety nie może go zrobić. Durne pisowskie pomysły centralizowania wszystkiego....
MariuszLewandowski-Fc (2024.04.16)