UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tych wyborach kieruje się osobowością a nie pochodzeniem politycznym czyli partia danego kandydata. Pan Missan przez swój czas w urzędzie nie zrobił w sumie nic, żyje tylko obietnicami a i przeszkadzać mieszkańcom lubi. Zawsze głosowałem na PO, ale już nie tym razem i nie z tym kandydatem. Jesli chcemy zmiany zagłosujmy na Pana Andrzeja Śliwkę. Przynajmniej jest jakaś szansa świeżości.