UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Krok w dobrym kierunku, współpraca z Trójmiastem odległym o 25 minut jazdy autem powinna być zdecydowanie większa, co może wpłynąć na wyrwanie Elbląga z olsztyńskiego zaścianka. Do naszego miasta powinno wrócić wiele instytucji, urzędów i mniejszych firm, które zostały niesłusznie zabrane po upadku województwa elbląskiego.