UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Krok w dobrym kierunku, współpraca z Trójmiastem odległym o 25 minut jazdy autem powinna być zdecydowanie większa, co może wpłynąć na wyrwanie Elbląga z olsztyńskiego zaścianka. Do naszego miasta powinno wrócić wiele instytucji, urzędów i mniejszych firm, które zostały niesłusznie zabrane po upadku województwa elbląskiego.


Anuluj