UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Krok w dobrym kierunku, współpraca z Trójmiastem odległym o 25 minut jazdy autem powinna być zdecydowanie większa, co może wpłynąć na wyrwanie Elbląga z olsztyńskiego zaścianka. Do naszego miasta powinno wrócić wiele instytucji, urzędów i mniejszych firm, które zostały niesłusznie zabrane po upadku województwa elbląskiego.