UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A przez Wisłę to niby jak ? tunelem, mostem czy wpław, znając zapał budowlany PO to jeszcze nasze prawnuki tym pociągiem nie pojadą.
jezon
A przez Wisłę to niby jak ? tunelem, mostem czy wpław, znając zapał budowlany PO to jeszcze nasze prawnuki tym pociągiem nie pojadą.
jezon