UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A przez Wisłę to niby jak ? tunelem, mostem czy wpław, znając zapał budowlany PO to jeszcze nasze prawnuki tym pociągiem nie pojadą.

jezon

Anuluj