120
16.04.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Grażyna!! Kamila!! Janusz!!! Daniel!!! czy jest jeszcze coś czego nie obiecał???
kat- na idiotów (2024.04.17)

info

1  
  1
czyli co?? wesoły korowód taneczny z okazji wybuchu II Wojny Światowej ??? jak ten wymyśliła w Gdańsku
HAHAHI (2024.04.17)

info

2  
  1
Gdańsk to stan umysłu !!!!!
POLAK 44 (2024.04.17)

info

2  
  2
Wizja koryta wali na dekiel - kolej przez Nowy Dwór do Gdańska? Tego nawet pracowity Niemiec nie planował. Przedstawiciele i potomkowie ludu `47 bujają w obłokach. Za tą kasę byłby poprawny układ drogowy z miasta Elbląg do S7.Noszowy to wymyślił? Nadaje się na konduktora w takiej banie.
(2024.04.17)

info

2  
  2
Wizja koryta wali na dekiel - kolej przez Nowy Dwór do Gdańska? Tego nawet pracowity Niemiec nie planował. Przedstawiciele i potomkowie ludu `47 bujają w obłokach. Za tą kasę byłby poprawny układ drogowy z miasta Elbląg do S7.Noszowy to wymyślił? Nadaje się na konduktora w takiej banie.
(2024.04.17)

info

2  
  1
Niech wyznawcy PiS - u nie krytykują pomysłu kolei przez N. D.bo to pomysł władz PiS sprzed kilku lat powszechnie znany i publikowany w ich obietnicach wyborczych. To tak jak z przekopem Mierzei - posłanka PO, Elżbieta Gellert zbierała podpisy za przekopem, a PiS to wykonał.
(2024.04.17)

info

0  
  1
Śliwka = PiS i ich ideologia. Nadmierne wydawanie pieniędzy, kolesiostwo, afery, polski ład, sprzedany za bezcen ORLEN, milion samochodów elektrycznych, 100 tyś mieszkań, zwodowany prom, wycinka lasów, willa plus, lex TVN, miesięcznice smoleńskie, REJESTR CIĄŻ, zakaz aborcji, SKOK, opłacani trolle internetowi, inwigilacja, Bąkiewicz, Sasin, Ziobro i tak mogę jeszcze baaaaardzo długo wymieniać. Pamiętajmy, że PiS to stan umysłu.
(2024.04.17)

info

0  
  2
Witam nie GŁOSUJCIE na nikogo z PiS, bo to BARDZO źli ludzie składają rączki do bozi a za plecami robią wiele złego. To taki teatrzyk dla mas dla nas ochłapy dla nich miliony. Jak gadają ryba psuje się od głowy Jarosław to starszy sfrustrowany pan, który nienawidzi ludzi i stosuje starą zasadę dziel i rządź. Szczególnie nie przepada za LGBT ciekawe dlaczego? Elbląg WOLNY od PiS! W niedzielę elblążanie głosują na Michała Missana!
(2024.04.17)

info

2  
  0
Mis san powinien startowac w Tokio wyglada na szoguna
(2024.04.17)

info

0  
  1
Nie zagłosuję na PiS sliwke za 2x wyższe ceny w sklepach, za wysokie ceny ciepła i energii elektrycznej, za ciepłe posady w spółkach skarbupaństwa państwa dla partyjniaków i ich rodzin, za butę która przed upadkiem kroczy. Elblążanie w niedzielę zagłosują na Michała Missana!
(2024.04.17)

info

1  
  1