84
16.01.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawi mnie czemu p. Pruszak nie napisał tej interpelacji parę miesięcy temu, w sezonie kiedy odbywały się takie koncerty, ani w żadnym z lat ubiegłych, tylko właśnie teraz, kiedy jego partia przerżnęła jedne wybory i szykuje się do przerżnięcia dwóch następnych.
skm (2024.01.17)

info

1  
  0
@Pączek - Ciekawe że przedstawiciel twojej ulubionej partii raz porządził niepełną kadencję i zaraz mu elblążanie podziękowali... Pamiętasz wynik wyborczy Wilka z '19 roku?
skm (2024.01.17)
@Balkonowe modlitwy - Jak się wprowadzałeś to Katedra już była więc czemu to zdziwienie a swoją drogą to bawią mnie do łez ludzie myślący że starówka to ciche i spokojne miejsce do mieszkania
Obiektywniy (2024.01.17)
"Mieszkańcy skarżą się, że czasem muzyka lub występy są tak głośne, że nie słyszą kapłana prowadzącego nabożeństwo - napisał radny Pruszak". Pan Pruszak raczył pomylić się. To nie mieszkańcy a uczestnicy nabożeństw. To znacząco mniejsza grupa. Poza tym skoro Biskup dr. Jezierski nie zgłasza uwag to w czym problem? A nawet jeśliby zgłaszał to co? 30% społeczeństwa (bo tyle wg statystyk deklaruje udział w mszach) nie będzie dyktowało reszcie jak mają spędzać czas. Ot, tyle. Panie Pruszak, proszę zająć się inną aktywnością na rzecz obywateli tego miasta.
Żuk Zbuk (2024.01.17)

info

3  
  0