UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawi mnie czemu p. Pruszak nie napisał tej interpelacji parę miesięcy temu, w sezonie kiedy odbywały się takie koncerty, ani w żadnym z lat ubiegłych, tylko właśnie teraz, kiedy jego partia przerżnęła jedne wybory i szykuje się do przerżnięcia dwóch następnych.
skm