UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawi mnie czemu p. Pruszak nie napisał tej interpelacji parę miesięcy temu, w sezonie kiedy odbywały się takie koncerty, ani w żadnym z lat ubiegłych, tylko właśnie teraz, kiedy jego partia przerżnęła jedne wybory i szykuje się do przerżnięcia dwóch następnych.

skm

Anuluj