UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Mieszkańcy skarżą się, że czasem muzyka lub występy są tak głośne, że nie słyszą kapłana prowadzącego nabożeństwo - napisał radny Pruszak". Pan Pruszak raczył pomylić się. To nie mieszkańcy a uczestnicy nabożeństw. To znacząco mniejsza grupa. Poza tym skoro Biskup dr. Jezierski nie zgłasza uwag to w czym problem? A nawet jeśliby zgłaszał to co? 30% społeczeństwa (bo tyle wg statystyk deklaruje udział w mszach) nie będzie dyktowało reszcie jak mają spędzać czas. Ot, tyle. Panie Pruszak, proszę zająć się inną aktywnością na rzecz obywateli tego miasta.
Żuk Zbuk