A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PiSdzielec jak zwykle jątrzy i szuka poklasku i poparcia. żenujące..
Człowieku co ty sobą reprezentujesz, same plugastwo wydobywa się z twoich ust, a jest to język demona chcącego zawładnąć światem, nie doczekanie tym zapędom, narodzie Polski co x tobą się stało opamiętaj się, ucz się poprawnej mowy polskiej i dbaj o swój intelekt, bo ci co piszą bzdury opluwając ludzi i naród są jak bańka mydlanar, ktora w pewnym momencie peka
Ludzie kiedy do was dotrze, że nie ma żadnego boga i przestaniecie dać się kroić sukienkowym.
Niech dostosują godziny nabożeństwa do programu imprez i po kłopocie.
Trzeba było pomyśleć jak kupowałeś mieszkanie. Chyba kościół był szybciej niż kamienice na starówce, chyba że nie użyłeś mózgu przy podejmowaniu decyzji
Sam zamilcz zamiast pisać tak głupie komentarze
@Inc - To się przeprowadź do Arabów, cymbale.
Czy w związku z działaniami pana Pruszaka zamilkną też dzwony elbląskich przybytków personeli naziemnych ?
@Tv - Co bierzesz by objawiać tak natchnione posty ?
@Katolik - Mieszkam przy kościele... W niedzielę jestem na każdej mszy( już nie wspomnę o pasterce czy wielkanocnej mszy o 6 rano ) tylko klękać na balkonie bo ksiądz fundnął sobie nowe głośniki.