84
16.01.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PiSdzielec jak zwykle jątrzy i szuka poklasku i poparcia. żenujące..
(2024.01.17)
Człowieku co ty sobą reprezentujesz, same plugastwo wydobywa się z twoich ust, a jest to język demona chcącego zawładnąć światem, nie doczekanie tym zapędom, narodzie Polski co x tobą się stało opamiętaj się, ucz się poprawnej mowy polskiej i dbaj o swój intelekt, bo ci co piszą bzdury opluwając ludzi i naród są jak bańka mydlanar, ktora w pewnym momencie peka
Tv (2024.01.17)
Ludzie kiedy do was dotrze, że nie ma żadnego boga i przestaniecie dać się kroić sukienkowym.
(2024.01.17)

info

4  
  0
Niech dostosują godziny nabożeństwa do programu imprez i po kłopocie.
(2024.01.17)

info

0  
  1
Trzeba było pomyśleć jak kupowałeś mieszkanie. Chyba kościół był szybciej niż kamienice na starówce, chyba że nie użyłeś mózgu przy podejmowaniu decyzji
Niecierpliwy (2024.01.17)
Sam zamilcz zamiast pisać tak głupie komentarze
(2024.01.17)
@Inc - To się przeprowadź do Arabów, cymbale.
Truso (2024.01.17)
Czy w związku z działaniami pana Pruszaka zamilkną też dzwony elbląskich przybytków personeli naziemnych ?
GłębokaMyśl (2024.01.17)

info

4  
  0
@Tv - Co bierzesz by objawiać tak natchnione posty ?
GłębokaMyśl (2024.01.17)
@Katolik - Mieszkam przy kościele... W niedzielę jestem na każdej mszy( już nie wspomnę o pasterce czy wielkanocnej mszy o 6 rano ) tylko klękać na balkonie bo ksiądz fundnął sobie nowe głośniki.
Balkonowe modlitwy (2024.01.17)