UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawi mnie czemu p. Pruszak nie napisał tej interpelacji parę miesięcy temu, w sezonie kiedy odbywały się takie koncerty, ani w żadnym z lat ubiegłych, tylko właśnie teraz, kiedy jego partia przerżnęła jedne wybory i szykuje się do przerżnięcia dwóch następnych.
skm