UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Mieszkańcy skarżą się, że czasem muzyka lub występy są tak głośne, że nie słyszą kapłana prowadzącego nabożeństwo - napisał radny Pruszak". Pan Pruszak raczył pomylić się. To nie mieszkańcy a uczestnicy nabożeństw. To znacząco mniejsza grupa. Poza tym skoro Biskup dr. Jezierski nie zgłasza uwag to w czym problem? A nawet jeśliby zgłaszał to co? 30% społeczeństwa (bo tyle wg statystyk deklaruje udział w mszach) nie będzie dyktowało reszcie jak mają spędzać czas. Ot, tyle. Panie Pruszak, proszę zająć się inną aktywnością na rzecz obywateli tego miasta.

Żuk Zbuk

Anuluj