UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
skoro Wróblewski się za to wziął to oznacza kolejną wielką klapę, kolejny zmarnowany grosz, za co się ten człowiek nie weźmie to klapa, czego nie dotknie to dziadostwo i straty dla mieszkańców, teraz też tak będzie
wyborcases