UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

skoro Wróblewski się za to wziął to oznacza kolejną wielką klapę, kolejny zmarnowany grosz, za co się ten człowiek nie weźmie to klapa, czego nie dotknie to dziadostwo i straty dla mieszkańców, teraz też tak będzie

wyborcases

Anuluj