UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejna błędna decyzja prezydenta nie czującego klimatu Elbląga i potrzeb jego mieszkańców. Polecam panu Wróblewskiemu wyjazd do Trójmiasta, nie do olsztyna i kontakt z tamtymi prezydentami i samorządowcami w celu ogarnięcia tematów współpracy publiczno - prywatnej. Na szczycie Gorzy Chrobrego należy wybudować Zajazd / tam przecież przed wojną i wiele lat po była stała zabudowa i mieszkali ludzie/, a między Chrobrego i Gęsią Górą / Pomnikiem / uruchomić kolejkę linową, jak w Parku w Chorzowie. Czasami trzeba w 110 tyś. mieście mierzyć wysoko i dążyć do Trójmiasta, a nie warmińskiej prowincji.