Wybrany wątek opinii
ale grunt że prezesikom pensyjka na konto przybywa i wzrasta!!! prawdziwi Dyzmy !
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
No, tak jak w rządzie, przykład idzie z góry. Tylko oni łyżeczką, tłuste koty chochlą, albo prosto z koryta.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3