UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie jest właściciel czyli prezydent Elbląga Witold Wróblewski. Bo to on jest organem wlaścicielskim w imieniu miasta Elbląga. Straty były generowane przez cały rok - one nie powstały ostatniego dnia roku czyli 31 grudnia 2022.Jeszcze raz pytam gdzie był właściciel gdzie były rady nadzorcze zarządy? Proszę podać te osoby z imienia i nazwiska bo to one trwania dobrostan Elbląga. Prezydent to gospodarz ale od dzisiaj nie będą używał tego tytułu3 bo ten gość na to nie zasługuje. Nie jest w stanie pilnować spraw miasta. Myślę że nie upilnowalby stadka prosiaków bo nie ma trzeźwości myślenia, nie widzi zagrożeń, nie kontroluje klakierów. Jest niebezpieczny dla Elbląga. Elbląg tonie w każdym w każdym wymiarze. Jaki jest stan spółek po 2 kwartalne - są na plusie? Czy znów w plecy?

Stefan rembelski

Anuluj