UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oto Asy biznesu:-)))) po elbląsku! pozamieniali i odstawili mądrych ludzi, otoczyli się....... tym czym się otoczyli więc efekty widoczne gołym okiem! a członkowie rad to co tylko łapa po kasę czy coś w tym kierunku zrobili? co za wstyd !


Anuluj