UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oto Asy biznesu:-)))) po elbląsku! pozamieniali i odstawili mądrych ludzi, otoczyli się....... tym czym się otoczyli więc efekty widoczne gołym okiem! a członkowie rad to co tylko łapa po kasę czy coś w tym kierunku zrobili? co za wstyd !