78
14.09.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Obligacja, to niezły pomysł. Czy akurat na ten cel? Warto to ponownie rozważyć. Poza tym, należy dokładnie podać wartość obligacji z zaznaczeniem, ile procent zysku otrzyma ich posiadacz oraz to, jaki wpływ na wartość będzie miała rosnąca, co prawda wolniej, lecz jednak inflacja. Chodzi o cenę wykupu obligacji.
RomanR (2023.09.15)

info

2  
  0
kariera Nikodema DYZMY
fala56 (2023.09.15)

info

3  
  1
nie wyzywaj kobiety
(2023.09.15)

info

2  
  0
Tytuł wprowadza w błąd. Nie chcą zbudować basen. Chcą zbudować kilka baseników. I chcą od mieszkańców pieniędzy na ten cel.
....... (2023.09.16)
Niech ten zapłaci, kto zniszczył basen.
:)) (2023.09.16)

info

9  
  0
Niech Sobie Baki Wyemituje Cwaniak. Teraz Przed Wyborami To Lewaki Wszystko I Wszystkim Zrobią A Jak Przyjdzie Co Do Czego To Napchaja Sobie i Kolesiom Kabze A Elblag W Ruinę Pipadnie. Dopiero Co Blokowali Przekop. A KIEDY POWSTAŁ - SPRAWDŹCIE ILE TO TAM TERENOW SOBIE POWYKUPYWALI. I JAK SIĘ TAM W SPÓŁKACH POUSADZALI. TO POD PROKURATURE TE ICH, ,RZADZENIE" SIĘ NADAJE. PSUJE, PSUJE, KOMBINATORZY I HULTAJE.
Swojak. (2023.09.16)

info

5  
  1
@....... - Napisałeś "Tytuł wprowadza w błąd" I masz rację. Niemniej jednak nie masz racji pisząc, że chcą pieniędzy od mieszkańców. Obligacja, to pożyczka, spłacana z procentem. Czemu nie spytasz się pierwej wujka GOOGLE, czym jest obligacja. Także Państwo, pod kierownictwem Zjednoczonej Prawicy, wypuszcza obligacje z tym, że one powiększają dług publiczny. Miasto powiększa, chwilowo, swój dług, lecz ten do spłacenia jest. Ten państwowy, przekraczający półtora biliona zł. raczej nieprędko.
RomanR (2023.09.16)
czy tak naprawde potrzebny jest ten basen pod chmurka uzytkowany kilka dni w roku, za ta kase zbudowac normalny ktyty o olimpijskich wymiarach. a to miejsce najlepiej nadaje sie do budowy nowego stadionu,
jachu (2023.09.17)

info

0  
  4
@RomanR - obligacje pracuja tak samo dla rzadu jak i samorzadu. sa do splacenia dla tych ktorzy wytwarzaja zysk z dzialalnosci. w tym przypadku to chyba rzad jest bardziej wiarygodny,
jachu (2023.09.17)
Nk przecież PO-PSL dojdzie do władzy, to nie będzie drożyzny, tylko kraina mlekiem i miodem płynącą. Wiec czego tu sie obawiać?
(2023.09.18)

info

3  
  1