78
14.09.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RomanR - Dla Elbląga 30 mln to jak dla panstwa bilion. Ja tam nie kupie tych miejskich, bo niewiadomo co bedzie z miastem. Poki co kurczy sie a nie rozwija.
(2023.09.18)
Tak jest! Zadłużajcie się bardziej, by sobie zbudować basenik!
Dede (2023.09.18)

info

5  
  1
@Anna L. - Zamiast mówić ogólnikami, proszę podać choć dwa przykłady, gdzie wydano lekką ręką pieniądze ??? Jestem ciekawa ja jak i inni.
babciulka (2023.09.18)
@babciulka - 500 000 zł na glancowanie złotego klamota w ramach BO zatwierdzonego przez departamenty Urzędu Miejskiego.100 000 000 zł na parking dla TiRów żeby można było nazywać go PORTEM. Pan Zgliński objawił o potencjale przeładunkowym 5 mln ton. W Kołobrzegu, na zachód od Elbląga, port ma lepsze parametry niż parking dla TiRów będzie miał po ukończeniu wszystkich dewastacji. Obecnie port w Kołobrzegu legitymuje się przeładunkami 300 000 ton rocznie i postrzega to jako duży sukces. Na zdjęciu: z tego samego miejsca poprowadzone trasy rejsu do Kołobrzegu i Elbląga, odpowiednio 29 km i 560 km. Dodatkową atrakcją Elbląga jest położenie na 23 km toru wodnego wymagającego przejścia przez kaczy rów i udział holowników w trakcie tej operacji.
GłębokaMyśl (2023.09.19)
@GłębokaMyśl - ERRATA: Jest: odpowiednio 29 km i 560 km. Winno być: 290 km i 560 km
GłębokaMyśl (2023.09.19)
Ja sobie kupię te obligacje. Zawsze to jakaś pamiątka będzie dla wnuków.
BoRomanNielubiJakJestNachlapan (2023.09.19)

info

0  
  0
@babciulka - Przykłady? Proszę bardzo: Zakup budynku PZU na ul Łączności kilka lat temu, przez ten czas budynek popadał w ruinę, teraz decyzja o sprzedaży (lol). Remont mostu zwodzonego na Starówce - kasa wydana, most dalej nieprzejezdny. No i najnowsze osiągnięcie - wybetonowanie parku Planty za prawie 5 mln.
(2023.09.21)
Bo nie dali, tooooo kicha. A mało dali?Tylko czekać, żeby dali to błąd. Rękawy do góry i na prawie wszystko będzie.
szalako (2023.09.21)

info

0  
  0