A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RomanR - Dla Elbląga 30 mln to jak dla panstwa bilion. Ja tam nie kupie tych miejskich, bo niewiadomo co bedzie z miastem. Poki co kurczy sie a nie rozwija.
Tak jest! Zadłużajcie się bardziej, by sobie zbudować basenik!
@Anna L. - Zamiast mówić ogólnikami, proszę podać choć dwa przykłady, gdzie wydano lekką ręką pieniądze ??? Jestem ciekawa ja jak i inni.
@GłębokaMyśl - ERRATA: Jest: odpowiednio 29 km i 560 km. Winno być: 290 km i 560 km
Ja sobie kupię te obligacje. Zawsze to jakaś pamiątka będzie dla wnuków.
@babciulka - Przykłady? Proszę bardzo:
Zakup budynku PZU na ul Łączności kilka lat temu, przez ten czas budynek popadał w ruinę, teraz decyzja o sprzedaży (lol). Remont mostu zwodzonego na Starówce - kasa wydana, most dalej nieprzejezdny. No i najnowsze osiągnięcie - wybetonowanie parku Planty za prawie 5 mln.
Bo nie dali, tooooo kicha. A mało dali?Tylko czekać, żeby dali to błąd. Rękawy do góry i na prawie wszystko będzie.