UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech Sobie Baki Wyemituje Cwaniak. Teraz Przed Wyborami To Lewaki Wszystko I Wszystkim Zrobią A Jak Przyjdzie Co Do Czego To Napchaja Sobie i Kolesiom Kabze A Elblag W Ruinę Pipadnie. Dopiero Co Blokowali Przekop. A KIEDY POWSTAŁ - SPRAWDŹCIE ILE TO TAM TERENOW SOBIE POWYKUPYWALI. I JAK SIĘ TAM W SPÓŁKACH POUSADZALI. TO POD PROKURATURE TE ICH, ,RZADZENIE" SIĘ NADAJE. PSUJE, PSUJE, KOMBINATORZY I HULTAJE.
Swojak.