UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obligacja, to niezły pomysł. Czy akurat na ten cel? Warto to ponownie rozważyć. Poza tym, należy dokładnie podać wartość obligacji z zaznaczeniem, ile procent zysku otrzyma ich posiadacz oraz to, jaki wpływ na wartość będzie miała rosnąca, co prawda wolniej, lecz jednak inflacja. Chodzi o cenę wykupu obligacji.

RomanR

Anuluj