UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nk przecież PO-PSL dojdzie do władzy, to nie będzie drożyzny, tylko kraina mlekiem i miodem płynącą. Wiec czego tu sie obawiać?


Anuluj