UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nk przecież PO-PSL dojdzie do władzy, to nie będzie drożyzny, tylko kraina mlekiem i miodem płynącą. Wiec czego tu sie obawiać?
Nk przecież PO-PSL dojdzie do władzy, to nie będzie drożyzny, tylko kraina mlekiem i miodem płynącą. Wiec czego tu sie obawiać?