UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy tak naprawde potrzebny jest ten basen pod chmurka uzytkowany kilka dni w roku, za ta kase zbudowac normalny ktyty o olimpijskich wymiarach. a to miejsce najlepiej nadaje sie do budowy nowego stadionu,

jachu

Anuluj