UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy tak naprawde potrzebny jest ten basen pod chmurka uzytkowany kilka dni w roku, za ta kase zbudowac normalny ktyty o olimpijskich wymiarach. a to miejsce najlepiej nadaje sie do budowy nowego stadionu,
jachu