UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Narzekacie na tego Wójcika i narzekacie. Nie znam ani firmy ani człowieka. Ale wiem, że jest wiele firm w Elblągu i jakoś one nie organizują takich imprez. Gdzie GE? Gdzie browar? Gdzie ZE? Gdzie firmy z Modrzewiny? Może i nie płaci kokosów, ale NIE MUSI. Musi płacić minimalną krajową i chyba ten warunek spełnia. Skoro jest taka rotacja to zapewne mu się to opłaca. Przy zatrudnianiu stawki są pracownikom znane. Proponuję otworzyć firmę, dać pracownikom najniższego szczebla po 5000 na rękę i być rentownym. Powodzenia.


Anuluj