UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No cóż, raczej jest to rocznica zbrodni Londynu, Niemców i Stalina tragedia i manipulacja Polakami z Warszawy. Oraz nie potrzebna nikomu walka szarych ludzi manipulowanych przez AK z Londynu.

Cyryl 1234

Anuluj