UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż, raczej jest to rocznica zbrodni Londynu, Niemców i Stalina tragedia i manipulacja Polakami z Warszawy. Oraz nie potrzebna nikomu walka szarych ludzi manipulowanych przez AK z Londynu.
Cyryl 1234
No cóż, raczej jest to rocznica zbrodni Londynu, Niemców i Stalina tragedia i manipulacja Polakami z Warszawy. Oraz nie potrzebna nikomu walka szarych ludzi manipulowanych przez AK z Londynu.
Cyryl 1234