65
01.08.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Niszczlewactwo - my tez wiemy kto zacz.....
(2023.08.02)
rzeź wolynska była ludobujstwem, nigdy tego ukrom nie zapomnimy. Mowcie o tym swoim dzieciom i wnukom. Tu jest Polska a nie ukropolin.
ikarus (2023.08.02)
PiSnie bierze udziału w takich obchodach bo PiSto patrioci są
(2023.08.03)

info

1  
  0
i GM też wie...
GłębokaMyśl (2023.08.03)
Coraz mniejsze zainteresowanie obchodami. Gdyby nie kibice Olimpii. To marnie by to wyglądało.
Chwała Bohaterom. (2023.08.03)

info

1  
  2