A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Niszczlewactwo - my tez wiemy kto zacz.....
rzeź wolynska była ludobujstwem, nigdy tego ukrom nie zapomnimy. Mowcie o tym swoim dzieciom i wnukom. Tu jest Polska a nie ukropolin.
PiSnie bierze udziału w takich obchodach bo PiSto patrioci są
i GM też wie...
Coraz mniejsze zainteresowanie obchodami. Gdyby nie kibice Olimpii. To marnie by to wyglądało.