UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma sprawy. Walczmy z hejtem a nie między sobą. Zwłaszcza, że wiele wskazuje na to, że sporo tego hejtu jest sponsorowane zza naszej wschodniej granicy.
Nie ma sprawy. Walczmy z hejtem a nie między sobą. Zwłaszcza, że wiele wskazuje na to, że sporo tego hejtu jest sponsorowane zza naszej wschodniej granicy.