UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niszczlewactwo - "Czy ty też taki bohaterski hejter bez rozumku?" - Nie hejter, tylko zwykły Polak, tylko. uczciwy Polak nic więcej. Pozdrawiam Pana, przykro mi, że uraziłem.
@Niszczlewactwo - "Czy ty też taki bohaterski hejter bez rozumku?" - Nie hejter, tylko zwykły Polak, tylko. uczciwy Polak nic więcej. Pozdrawiam Pana, przykro mi, że uraziłem.