UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Niszczlewactwo - "Czy ty też taki bohaterski hejter bez rozumku?" - Nie hejter, tylko zwykły Polak, tylko. uczciwy Polak nic więcej. Pozdrawiam Pana, przykro mi, że uraziłem.


Anuluj