UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że nie zaproszono Pawła Kukiza, może by wtedy wyśpiewał dlaczego i za ile antysystemowiec głosuje i startuje z list PiS


Anuluj