UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lubię Święto Chleba. Oby dopisała pogoda a występy były atrakcyjne. Z uwagi na wyborczy czas wyjątkowo w tym roku święto chyba powinno być wzbogacone i uatrakcyjnione wyborczymi wątkami. Dla młodzieży - biesiada czy piknik informujący i promujący 800+. Dla seniorów inscenizacja wojny polsko-polskiej na polanie. Są dwie wiaty jedna dla seniorów PiS druga PO. Mogą się zabawić czy potrenować zanim naprawdę zaczną się prać. Koszyki na sztuczne szczęki też się znajdą. Tylko jakoś oznaczyć żeby się szczęki nie pomyliły. Bawić się trzeba z fantazją a nie tak byle jak.
Czy