UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na dniach Nowej Pasłęki lepsze zespoły będą. Elbląg to Sosnowiec Północy razem z tą czerwoną kliką!
Gość 45
Na dniach Nowej Pasłęki lepsze zespoły będą. Elbląg to Sosnowiec Północy razem z tą czerwoną kliką!
Gość 45