Wybrany wątek opinii

Na dniach Nowej Pasłęki lepsze zespoły będą. Elbląg to Sosnowiec Północy razem z tą czerwoną kliką!
Gość 45 (2023.07.28)
@Gość 45 - Na Dniach w Nowej Pasłęce same zespoły disco polo. Współczuję gustu.
Anna L. (2023.07.28)
Powrót do komentarzy