Wybrany wątek opinii
Na dniach Nowej Pasłęki lepsze zespoły będą. Elbląg to Sosnowiec Północy razem z tą czerwoną kliką!
Do moderacji
Odpowiedz
23
26
@Gość 45 - Na Dniach w Nowej Pasłęce same zespoły disco polo. Współczuję gustu.
Do moderacji
Odpowiedz
19
9