215
29.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czekam na program wyborczy a konkretów wciąż brak.
(2023.07.27)

info

22  
  0
Spokojnie on dalej śpi !
(2023.07.27)

info

3  
  2
Spoko !
(2023.07.27)

info

3  
  12
@­­­­­­Np. - ja też zawsze byłem, jestem i będę przeciwko pisowi. czy już jestem agentem kremla?a może niemcem?nigdy nie należałem do żadnej partii i nie popieram PO, ale to chyba niewystarczające usprawiedliwienie.
ha ha ha (2023.07.27)
a w jakim celu były manipulacje przy ordynacji wyborczej?a zawłaszczenie trybunału konstytucyjnego i sądu najwyższego?powołanie wot ?wszystko po to żeby rządzić wiecznie.
(2023.07.27)

info

1  
  14
@­­­­­­Np. - Tak bym chciał obetrzeć Ci zapłakane oczka. Biedaku dręczony przez PIS-owców.
inzynier3 (2023.07.27)
@­­­­­­Np. - Tuba kremla
van kilmer (2023.07.27)
Grupa oszustów, złodziei, lg... wulgaryzmów, krętaczy.... nawołuje do uczciwości hahaha, elbląski cyrk !!! Dziadostwo.
hahahaha (2023.07.27)

info

14  
  1
Mówię to ze smutkiem, ale PiS Was ogra po całości, PO nie ma nic do zaproponowania, w Elblągu klęska PO będzie 100 %, wystarczy popatrzeć na zdjęcia, nikogo nowego tylko te same ograne twarze. Kampania PiS jest profesjonalna, trafia w gusta społeczne i daje ludziom złudne poczucie bezpieczeństwa. Jedyna sympatyczna twarz, to Adam Szłapka, reszta tylko odstrasza i zniechęca do głosowania na PO, z całym szacunkiem Pani Elu, Panie Michale czy Jerzy...
(2023.07.27)
@­­­­­­Np. - Gardzę zdrajcami ojczyzny I wasalami Brukseli
Don Valdi (2023.07.27)