A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czekam na program wyborczy a konkretów wciąż brak.
Spokojnie on dalej śpi !
@Np. - ja też zawsze byłem, jestem i będę przeciwko pisowi. czy już jestem agentem kremla?a może niemcem?nigdy nie należałem do żadnej partii i nie popieram PO, ale to chyba niewystarczające usprawiedliwienie.
a w jakim celu były manipulacje przy ordynacji wyborczej?a zawłaszczenie trybunału konstytucyjnego i sądu najwyższego?powołanie wot ?wszystko po to żeby rządzić wiecznie.
@Np. - Tak bym chciał obetrzeć Ci zapłakane oczka. Biedaku dręczony przez PIS-owców.
@Np. - Tuba kremla
Grupa oszustów, złodziei, lg... wulgaryzmów, krętaczy.... nawołuje do uczciwości hahaha, elbląski cyrk !!! Dziadostwo.
Mówię to ze smutkiem, ale PiS Was ogra po całości, PO nie ma nic do zaproponowania, w Elblągu klęska PO będzie 100 %, wystarczy popatrzeć na zdjęcia, nikogo nowego tylko te same ograne twarze. Kampania PiS jest profesjonalna, trafia w gusta społeczne i daje ludziom złudne poczucie bezpieczeństwa. Jedyna sympatyczna twarz, to Adam Szłapka, reszta tylko odstrasza i zniechęca do głosowania na PO, z całym szacunkiem Pani Elu, Panie Michale czy Jerzy...
@Np. - Gardzę zdrajcami ojczyzny I wasalami Brukseli