Wybrany wątek opinii
Mówię to ze smutkiem, ale PiS Was ogra po całości, PO nie ma nic do zaproponowania, w Elblągu klęska PO będzie 100 %, wystarczy popatrzeć na zdjęcia, nikogo nowego tylko te same ograne twarze. Kampania PiS jest profesjonalna, trafia w gusta społeczne i daje ludziom złudne poczucie bezpieczeństwa. Jedyna sympatyczna twarz, to Adam Szłapka, reszta tylko odstrasza i zniechęca do głosowania na PO, z całym szacunkiem Pani Elu, Panie Michale czy Jerzy...
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
Tylko PIS, żadne łajzy z POpaprańców.
Do moderacji
Odpowiedz
22
6