UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a w jakim celu były manipulacje przy ordynacji wyborczej?a zawłaszczenie trybunału konstytucyjnego i sądu najwyższego?powołanie wot ?wszystko po to żeby rządzić wiecznie.
a w jakim celu były manipulacje przy ordynacji wyborczej?a zawłaszczenie trybunału konstytucyjnego i sądu najwyższego?powołanie wot ?wszystko po to żeby rządzić wiecznie.