UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a w jakim celu były manipulacje przy ordynacji wyborczej?a zawłaszczenie trybunału konstytucyjnego i sądu najwyższego?powołanie wot ?wszystko po to żeby rządzić wiecznie.


Anuluj