UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mówię to ze smutkiem, ale PiS Was ogra po całości, PO nie ma nic do zaproponowania, w Elblągu klęska PO będzie 100 %, wystarczy popatrzeć na zdjęcia, nikogo nowego tylko te same ograne twarze. Kampania PiS jest profesjonalna, trafia w gusta społeczne i daje ludziom złudne poczucie bezpieczeństwa. Jedyna sympatyczna twarz, to Adam Szłapka, reszta tylko odstrasza i zniechęca do głosowania na PO, z całym szacunkiem Pani Elu, Panie Michale czy Jerzy...