UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mówię to ze smutkiem, ale PiS Was ogra po całości, PO nie ma nic do zaproponowania, w Elblągu klęska PO będzie 100 %, wystarczy popatrzeć na zdjęcia, nikogo nowego tylko te same ograne twarze. Kampania PiS jest profesjonalna, trafia w gusta społeczne i daje ludziom złudne poczucie bezpieczeństwa. Jedyna sympatyczna twarz, to Adam Szłapka, reszta tylko odstrasza i zniechęca do głosowania na PO, z całym szacunkiem Pani Elu, Panie Michale czy Jerzy...