To dlatego że Elbląg jak i pis jest ubecki kaczyński chce kandydować z Elbląga. Ma to sensPZPRpis
To dlatego że Elbląg jak i pis jest ubecki kaczyński chce kandydować z Elbląga. Ma to sens