UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Święte słowa i jakże prawdziwe. Elbląg pełen jest takich zakompleksionych małych czlowieczków, obejmą byle stołek w zapyziałej instytucji i dają upust swym psychopatiom.
Kkk
Święte słowa i jakże prawdziwe. Elbląg pełen jest takich zakompleksionych małych czlowieczków, obejmą byle stołek w zapyziałej instytucji i dają upust swym psychopatiom.
Kkk