UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Święte słowa i jakże prawdziwe. Elbląg pełen jest takich zakompleksionych małych czlowieczków, obejmą byle stołek w zapyziałej instytucji i dają upust swym psychopatiom.

Kkk

Anuluj