13
16.05.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Też uważam, że Gronowo Górne powinno zostać włączone w granice Elbląga, gmina nie ogarnia tej miejscowości, to już dawno przestała być wieś, jak to widnieje w rozumowaniu pracowników gminnych. Podzielili sołectwa na bloki i resztę miejscowości, a to jest jeden wielki śmiech... jakie to ma odniesienie wydatków i wysokości tej samej kwoty tu a tu!!! I tak pół Elbląga tu do roboty przyjeżdża i korkuje jedyna wjazdową ul Szafirową do kilku miejscowości!
mieszkaniec Gronowa (2023.05.22)

info

0  
  0
Nowe osiedla, nowa sieć w Przezmarku, a w Gronowie nawet porządnej drogi dojazdowej do pozostałych miejscowości brakuje, dziura na dziurze, te muldy to ktoś wybudował za takie pieniądze, żeby wydębić kasę z UNI czy jak!!?? Dziwna sprawa, a pasów na przejściu zapomnieli za te tysiące domalować...
(2023.05.22)

info

0  
  0
do Sikorka, a jakież to inwestycje wiejskie są rozwinięte, te płyty na drogach kolegą co kładą, sto lat za murzynami... brak chodników, ścieżek rowerowych, oświetlenia, proszę zobaczyć inne gminy jak się rozwijają a u nas to chyba w kieszeń idzie... albo na te imprezy integracyjne...
japonka (2023.05.22)

info

0  
  0