UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Też uważam, że Gronowo Górne powinno zostać włączone w granice Elbląga, gmina nie ogarnia tej miejscowości, to już dawno przestała być wieś, jak to widnieje w rozumowaniu pracowników gminnych. Podzielili sołectwa na bloki i resztę miejscowości, a to jest jeden wielki śmiech... jakie to ma odniesienie wydatków i wysokości tej samej kwoty tu a tu!!! I tak pół Elbląga tu do roboty przyjeżdża i korkuje jedyna wjazdową ul Szafirową do kilku miejscowości!
mieszkaniec Gronowa