UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do Sikorka, a jakież to inwestycje wiejskie są rozwinięte, te płyty na drogach kolegą co kładą, sto lat za murzynami... brak chodników, ścieżek rowerowych, oświetlenia, proszę zobaczyć inne gminy jak się rozwijają a u nas to chyba w kieszeń idzie... albo na te imprezy integracyjne...
japonka